O nas

Kamila Misztela

Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz podyplomowe z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Specjalizuje się w doradztwie finansowym. Głównie w obszarze kredytów indywidulanych i firmowych. Natomiast nie są jej również obce tematy związane z inwestycjami oraz ubezpieczeniami. 

Swoją praktykę zawodową zdobywa od 2006 r. dzięki licznym szkoleniom oraz współpracy z wieloma podmiotami funkcjonującymi na rynku doradztwa finansowego, takimi jak:  Expander Advisors Sp.z o.o., Doradcy 24 S.A., Finamo S.A, Home Broker S.A. Obecnie rozwija firmę BIKBR Finanse Sp. z o.o. wykorzystując dotychczasowo zdobyte doświadczenie.

Konsekwentność w dążeniu do celu, indywidualne podejście oraz merytoryczne przygotowanie gwarantują Pani Kamili kompleksowe rozwiązanie trudności, których napotykają Klienci w swoich często nie łatwych a bardzo ważnych sprawach finansowych.

Natalia Pastwa - Tomoń - Główna Księgowa 

Zdobyła wykształcenie ekonomiczne o specjalności finanse i rachunkowość podczas studiów na Wydziale Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej. 

Odpowiada za sporządzanie sprawozdań z przeprowadzonych operacji finansowych oraz za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy.  Posiada prawie 10-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na samodzielnych stanowiskach księgowych. Mimo wieloletniego stażu branżowego, stale dąży do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Systematycznie aktualizuje swoją wiedzę poprzez bezustanną analizę zmian w przepisach oraz udział w wielu szkoleniach organizowanych m.i.n. przez Krajową Izbę Podatkową.

Niezależnie od wielkości jednostki, naistotniejsze jest dla niej indywidualne podejście do klienta oraz dostarczenie wszelkich niezbędnych informacji, dokumentów i zestawień, które zapewnią każdemu posiadanie pełnej wiedzy o stanie swojej firmy i pozwolą na jej dynamiczny rozwój. 

Po godzinach pracy można ją spotkać  sunącą na motocyklu po trójmieskich drogach. Pasja do jednośladów jest odzwierciedleniem jej osobowości, czyli żądna nowych doświadczeń, odważna, nie bojąca się wyzwań, silna i niezależna kobieta. 

 

Anna Bufnal

Radca prawny Anna Bufnal, ukończyła studia Prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła także podyplomowe studia z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, i kurs audytora świadectw charakterystyki energetycznej. Aplikację Radcowską Odbyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku.

Radca Prawny Anna Bufnal specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i procesach inwestycyjnych, w tym m.in.: opracowywaniem kontraktów (handlowych, produkcyjnych, obrót nieruchomościami, sprzedaż przedsiębiorstw), sporządzaniem analiz prawnych, prowadzeniem negocjacji handlowych, reprezentowaniem podmiotów gospodarczych przed sądami powszechnymi i polubownymi, uczestniczeniem przy zawieraniu ugód sądowych i pozasądowych. Posiada bogate doświadczenie w zakresie szeroko rozumianego prawa nieruchomości, czy międzynarodowych procesów spadkowych.

Opracowała i prowadziła szkolenia z zakresu kodeksu postępowania administracyjnego opłat skarbowych i wstępu do prawoznawstwa organizowanych dla organów samorządu terytorialnego, szkolenia z procesu inwestycyjnego farm wiatrowych, ochrony danych osobowych, oraz innego rodzaju szkoleń adresowanych do przedsiębiorców.