O nas

Paulina Malinowska - Kierownik Działu Kadr i Płac

 

Karolina Małaszycka - Główna Księgowa 

Odpowiada za sporządzanie sprawozdań z przeprowadzonych operacji finansowych oraz za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy.  Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowiskach księgowych. 

Niezależnie od wielkości jednostki, naistotniejsze jest dla niej indywidualne podejście do klienta oraz dostarczenie wszelkich niezbędnych informacji, dokumentów i zestawień, które zapewnią każdemu posiadanie pełnej wiedzy o stanie swojej firmy i pozwolą na jej dynamiczny rozwój.

 

Anna Bufnal

Radca prawny Anna Bufnal, ukończyła studia Prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła także podyplomowe studia z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, i kurs audytora świadectw charakterystyki energetycznej. Aplikację Radcowską Odbyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i procesach inwestycyjnych, w tym m.in.: opracowywaniem kontraktów,  sporządzaniem analiz prawnych, prowadzeniem negocjacji handlowych, reprezentowaniem podmiotów gospodarczych przed sądami powszechnymi i polubownymi, uczestniczeniem przy zawieraniu ugód sądowych i pozasądowych.