O nas

Kamila Misztela

Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz podyplomowe z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Jak przystało na Specjalistkę Finansową służy pomocą w obszarze kredytów indywidulanych i firmowych. Nie są jej również obce tematy związane z inwestycjami oraz ubezpieczeniami. 

Swoją praktykę zawodową zdobywa od 2006 r. dzięki licznym szkoleniom oraz współpracy z wieloma podmiotami funkcjonującymi na rynku doradztwa finansowego, takimi jak:  Expander Advisors Sp.z o.o., Doradcy 24 S.A., Finamo S.A, Home Broker S.A. Obecnie rozwija firmę BIKBR Finanse Sp. z o.o. wykorzystując dotychczasowo zdobyte doświadczenie.

Karolina Małaszycka - Główna Księgowa 

Odpowiada za sporządzanie sprawozdań z przeprowadzonych operacji finansowych oraz za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy.  Posiada prawie doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowiskach księgowych. 

Niezależnie od wielkości jednostki, naistotniejsze jest dla niej indywidualne podejście do klienta oraz dostarczenie wszelkich niezbędnych informacji, dokumentów i zestawień, które zapewnią każdemu posiadanie pełnej wiedzy o stanie swojej firmy i pozwolą na jej dynamiczny rozwój.

 

Anna Bufnal

Radca prawny Anna Bufnal, ukończyła studia Prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła także podyplomowe studia z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, i kurs audytora świadectw charakterystyki energetycznej. Aplikację Radcowską Odbyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i procesach inwestycyjnych, w tym m.in.: opracowywaniem kontraktów,  sporządzaniem analiz prawnych, prowadzeniem negocjacji handlowych, reprezentowaniem podmiotów gospodarczych przed sądami powszechnymi i polubownymi, uczestniczeniem przy zawieraniu ugód sądowych i pozasądowych.